Wydawnictwa:

DP/035 STRAIGHT HATE Black Sheep Parade CD / LP (2019)

Ponad trzy lata od wydania debiutu "Every Scum Is A Straight Arrow" Straight Hate wraca ze swoim drugim pełnym albumem – „Black Sheep Parade”. Pewny siebie, okrzepnięty, głodny poszukiwań i otwierania nowych drzwi. Zespół wywodzi się z nurtu grindcore i cały czas na nim bazuje. Zachowując własny charakter, nie boi sie penetrować nowych obszarów muzycznych i stosować nieużywanych wcześniej rozwiązań.

Na nowym albumie słyszalne są wpływy death metalu w szwedzkiej odmianie czy nawet black metalu. Nieprzypadkowo gościem na płycie jest S. (Blaze Of Perdition, Ulcer).

16 kawałków w 30 minut wystarcza by udowodnić, że Straight Hate stoi w jednej linii z najlepszymi bandami grindcore z Polski ad 2019. Potężny, energetyczny i nowoczesny materiał dla fanów takich ekip jak Rotten Sound, Nails, Napalm Death, Extreme Noise Terror, Nasum czy Entombed.

Autorem okładki jest Maciej Kamuda.

Data wydania: 21.09.2019


DP/034 THE DEAD GOATS Baptized In The Grave EP (2019)

"Baptized In The Grave" to trzy zupełnie nowe kawałki przygotowane z myślą o tym wydawnictwie. Mistrzowska klasa Horror/Gore Swe-Death Metal - The Dead Goats!!! Materiał ukaże się w formie vinylowej EP'ki limitowanej do 500 sztuk.

Data wydania: 21.09.2019


DP/033 FETOR/CREPITATION Onset Of Horrendosity EP / MCD (2019)

Mamy zaszczyt zaprezentować szczegóły naszego pierwszego tytułu zaplanowanego na 2019 rok. Będzie to split pomiędzy Fetor i Crepitation. Dwóch tytanów slamming brutal death/grind prezentuje nowe, niepublikowane wcześniej utwory, przygotowane specjalnie na to wydawnictwo. W kawałku Fetor gościnnie wystąpił Angel Ochoa znany min. z Disgorge (US) czy Cephalotripsy. W jednym z utworów Crepitation głosem wspierającym jest Mac Soteros (Marky Mark Fights a Sharky Shark). Za grafikę odpowiedzialny jest Rudi / Gorginsuicide Art.

Rekomendacja dla fanów: Devourment, Abominable Putridity, Kraanium, Extermination Dismemberment, Analepsy.


DP/032 GRIN Gnosis CD (2018)

22 lata od powstania zespołu i zagrania pierwszej próby, nadszedł czas na pierwszy pełnoczasowy album - "Gnosis". Precyzyjny, techniczny Thrash/Death/Groove Metal inspirowany dokonaniami takich grup jak Voivod, Coroner czy Mekong Delta niepozbawiony jednak indywidualnego pierwiastka. W składzie Grin byli lub obecni członkowie takich grup jak Ghost, Yattering, Blindead czy Trauma.


DP/031 ETERITUS Order Of Death CD (2018)

Old school death metalowy potwór – Eteritus – powraca z drugim pełnym albumem zatytułowanym "Order Of Death". Album zawiera osiem zupełnie nowych utworów. Pełna rekomendacja dla fanów old school death metalu w stylu Grave, Entombed, Gorefest, Autopsy, Morgoth czy Dismember.


DP/030 APE TO GOD The Head Meets The Tail CD (2018)

Ape To God łączy w swojej muzyce elementy thrash, death, grind oraz groove metalu z dystopijnymi, anty-religijnymi elementami oraz kpiną ze społeczeństwa i polityki.
Muzyka i koncept twórczości inspirowany jest takimi grupami jak Bolt Thrower, Napalm Death, Slayer, czy Celtic Frost.


DP/029 REINFECTION Breeding Hate CD (2018)

Bogowie ultra brutal death/gore/grind powracają ze swoim drugim pełnym albumem. Wściekły, furiacki i chory koktajl zatytułowany „Breeding Hate” zawiera dziewięć zupełnie nowych utworów brutalnej i bezlitosnej masakry!!!


DP/028 REINFECTION They Die For Nothing CD (2018)

Reedycja kultowego debiutu Reinfection w barwach Deformeathing Production. Tytuł oryginalnie wydany blisko 20 lat temu przez Ablated Records z USA pozostawał od wielu lat niedostępny.

Materiał zarejestrowany w Izabelin Studio. Oryginalne nagrania nie zostały poddane ponownemu masteringowi, ani żadnej dodatkowej obróbce. Ultra brutal death/gore/grind w najczystszej postaci! Na potrzeby wydania reedycji przygotowana została zupełnie nowa szata graficzna oraz front cover.

Reinfection to niekwestionowana legenda, stojąca w jednym rzędzie z takimi klasykami ówczesnej sceny jak Damnable, Parricide, Yattering, Dead Infection, Epitome czy Squash Bowels.


DP/027 BOTTOM Epidemo MCD (2018)

Mini-album „Epidemo” przynosi ze sobą sześć zupełnie nowych utworów, cover Lock Up oraz jeden, ponownie nagrany, utwór z „Hateful Music Terrorism” (Demo 2003).

Bottom od ponad 20 lat znany jest jako muzyczny tygiel w którym kotłują się przede wszystkim grindcore i death metal jednak słyszalne są również inspiracje thrash metalem czy sceną hardcore/punk. Nie inaczej jest tym razem: ostre gitary, nieszablonowa, gęsta perkusja, wyrywający flaki bass oraz – przypieczętowujące wszystko – dwa wściekłe wokale.

Całość zarejestrowana tradycyjnie w ZED Studio pod czujnym, realizatorskim uchem Tomasza Zalewskiego. Za całość grafiki odpowiedzialny jest Marcin Studziński (St. Chaos Art).


DP/026 TRAUMA Comedy Is Over CD (2017) / LP (2019)

Reedycja debiutanckiego albumu Trauma „Comedy Is Over” w barwach Deformeathing Production. Oryginalne taśmy ze studia S.L. zostały poddane masteringowi za który odpowiedzialny jest Piotr Gruenpeter z Satanic Audio. Zupełnie nowa szata graficzna przygotowana przez Archart Studio. Płyta poszerzona o jeden bonusowy utwór.

„Comedy Is Over” to bezapelacyjnie jeden z kamieni milowych polskiej sceny death metal. Album pierwotnie ukazał się w 1996 roku i zdecydowanie wyprzedzał swoje czasy wizjonerstwem, odwagą kompozycyjną i pomimo, że był to debiut, dojrzałością aranżacji. Całości dopełniają zaskakujące i niebanalne teksty. Od ponad 15 lat album ten był niedostępny… Aż do teraz.


DP/025 DEATHREAT Zero Trust MCD (2017)

DEATHREAT to krakowskie komando mieszające w jednym kotle hardcore i prostacki death metal na szwedzkich sterydach. Jadą jak Carnivore, Driller Killer, Cro-Mags i Napalm Death. Debiutancki mini-album „Zero Trust” zawiera 9 kawałków do tupania nogą i życia po swojemu, napisanych w garażu obok cmentarza.


DP/024 BOTTOM Psychofilia CD (2017)

Trzeci pełny album Bottom. Potężna ściana gitar, dwa wokale oraz solidna sekcja rytmiczna stanowiąca mocny fundament całości. Masywny, ciężki materiał skierowany do fanów takich ekip jak Napalm Death, Bolt Thrower czy Nasum. Płyta zarejestrowana w ZED Studio pod okiem Tomasza Zalewskiego. Oprawa graficzna przygotowana przez St. Chaos ART.


DP/023 UGANGA Opressor CD (2017)

Europejska wersja czwartego pełnego albumu Uganga. Thrash/Crossover prosto z Brazylii. "Opressor" to płyta zawierająca 13 konkretnych strzałów zamkniętych w nieco ponad 40 minutach. Album nagrany i zmiksowany w Rocklab Studio pod okiem Gustavo Vasqueza. Grafika przygotowana przez Beto Andrade. W składzie Uganga, Manu „Joker” występujący w Sarcofago w pierwszych latach działalności grupy. Na płycie cover zespołu Vulcano z gościnnym udziałem Murillo Leite z grupy Genocidio.


DP/022 GRIN A Scanner Darkly + Promo '98 CD (2017)

21 lat od momentu zawiązania szyków nadszedł czas na pierwszy oficjalny materiał - „A Scanner Darkly” z „Promo ‘98” jako bonus. GRIN to zespół w którego składzie możemy znaleźć byłych lub obecnych członków takich ekip jak Ghost, Yattering, Blindead czy Trauma. Dopracowany, precyzyjny, techniczny Thrash / Death / Groove Metal inspirowany twórczością takich grup jak Voivod, Coroner czy Mekong Delta niepozbawiony jednak własnego, indywidualnego pierwiastka.


DP/021 YOUDASH Astrophobia CD (2016)

Po wielu latach działalności, nagraniu dwóch EP’ek, zagraniu serii koncertów nadszedł czas na debiutancki album YOUDASH zatytułowany "Astrophobia". Zespół podczas procesu twórczego osiągnął mistrzostwo w łamaniu barier. Słowa takie jak „konwencje”, „ramy”, „style”, „ograniczenia”, „kalkulacje” nie mają racji bytu. Całkowita, niczym nieskrępowana wolność w tworzeniu dźwięków. „Astrophobia” to osiem utworów (7 autorskich + zaskakujący cover Acid Drinkers z gościnnym udziałem Uappy Terrora z Terrordome) zamkniętych w okolicach 38 minut. Autorem okładki jest Rafał Wechterowicz. Rekomendacja dla fanów Gorguts, Car Bomb, Gojira, Meshuggah, Dillinger Escape Plan, Naked City, Mr. Bungle.


DP/020 BANISHER Oniric Delusions CD (2016)

Trzeci pełny album Banisher pokazuje kwartet jako dojrzały, znający swoją wartość skład podążający swoją bezkompromisową drogą. Intensywny, gęsty i brutalny materiał podany w absolutnie dopracowanej formie gdzie znaczenie takich słow jak precyzja, technika, klimat i pewność siebie spotykają się w miejscu o nazwie "Oniric Delusions".


DP/019 FAM Human Cargo CD (2016)

"Human Cargo" to tytuł drugiego pełnego albumu FAM. Album przynosi ze sobą 14 utworów pierwszoligowej, wyrafinowanej masakry poruszającej sie na styku death metalu i grindcore'a. "Human Cargo" to zdecydowanie jedna z mocniejszych premier jesieni ad. 2016!!!


DP/018 TRAUMA Invisible Reality + Promo 1991 CD (2016)

"Invisible Reality" to tytuł który na początku lat 90-tych tworzył solidne fundamenty polskiej sceny underground do dzisiaj porażając swoją mocą. Surowy, brutalny materiał z pierwiastkiem charakterystycznym tylko dla jednej nazwy - Trauma! Reedycja klasycznego tytułu została poszerzona o niepublikowany nigdy wcześniej materiał „Promo 1991”. Potężny booklet zawiera niepublikowane wcześniej zdjęcia, informacje o nagraniach, teksty oraz przygotowany z myślą o tym wydawnictwie długi liner notes napisany przez Mistera.


DP/017 STRAIGHT HATE Every Scum Is A Straight Arrow CD (2016)

Debiutancki album Straight Hate to blisko 30 minut piekła w 17 odsłonach. Petarda grindcore z wyraźnymi wpływami old school punk. Intensywny, brutalny, pełen energii materiał podany w nieszablonowej formie. Zdecydowany mus dla fanów Rotten Sound, Napalm Death czy Extreme Noise Terror.


DP/016 SHODAN Protocol Of Dying CD (2016)

SHODAN ze swym debiutanckim albumem"Protocol of Dying". Gęsty jak smoła death metal dla tych którym serce przyśpiesza na myśl o Gorguts, At The Gates, Decapitated okraszone wizjonerstwem Nevermore i muśnięciem Emperor. Świeżość i precyzja to główne składniki tej receptury.


DP/015 EPITOME Autoe’ROT’icism/Engulf The Decrepitude CD (2015)

Epitome – zespół który swoją muzyką, oryginalnym podejściem do tworzenia dźwięków, niesamowitymi koncertami wywrócił scenę do góry nogami. Miejmy jasność – po ukazaniu się autoe”ROT”icism nic nie było takie jak wcześniej. Jest to jeden z tytułów który blisko 20 lat temu kreował brutalną scenę i stanowił o jej standardach. Zimny, mechaniczny, mega brutalny grind nie bojący się eksperymentów i nieszablonowych rozwiązań. Jako bonus pierwsze demo zespołu „Engulf The Decrepitude”. Materiał surowy, brutalny i już w czasie kiedy się ukazał zdradzający to z czym w przyszłości będziemy mieli do czynienia pod nazwą Epitome.


DP/014 EPITOME Theo’ROT’ical CD (2015)

Europejska edycja czwartego pełnego albumu Epitome. Patologiczny, odhumanizowany, mechaniczny grind w 11 odsłonach.


DP/013 TERRORDOME Machete Justice LP (2016)

Po bardzo dobrze przyjętej płycie w wersji CD, nadchodzi czas na wersję vinylową. Limitowana edycja, jako bonus niepublikowany wcześniej numer. Energetyczny, brutalny thrash/crossover dla fanów Razor, Dark Angel oraz Slayer!


DP/012 SPHERE Mindless Mass CD (2015)

Trzeci pełny album SPHERE "Mindless Mass" w barwach Deformeathing Production. Brutalny death metal w najczystszej postaci! Mocny, ciężki, gitarowy album z sieczką blastów i wściekłych wokali. Zdecydowany mus dla fanów Vital Remains, Suffocation, Cryptopsy, Vader, Decapitated...


DP/011 SQUASH BOWELS Grindvirus Syndrome-Live At OEF 2011 DVD (2015)

Jeden z największych zespołów grind na tej planecie – SQUASH BOWELS - nadchodzi ze swoim pierwszym oficjalnym DVD -  Grindvirus Syndrome-Live At OEF 2011. Płyta zawiera pełny koncert z Obscene Extreme Festival 2011 oraz dodatki: Obscene extreme 2004, Blood Supply – Live Video from Moscow, SWR Barroselas Metalfest 2005, Obscene Extreme 2006, Ostrava 2007, Fekal Party 2007 + Biography + DVD Trailer. Profesjonalna edycja i montaż + miażdżące brzmienie całości.


DP/010 TRAUMA/OFFENCE Craving For…/Holy Vermin EP (2015)

Polscy death metalowi weterani z Trauma vs. Old school death metalowa ekipa z Offence. Niepublikowane wcześniej numery przygotowane z myślą o tym splicie. Limit 500 sztuk na splatter vinylu.


DP/009 DISHELL Final Matters EP (2014)

D-Beat Inferno z Krakowa. Limit 250 na clear vinylu. Rekomendacja dla fanów Wolfbrigade, Disfear...


DP/008 PARRICIDE/PATOLOGICUM Double Blast On Rocket Fuel EP (2014)

Dwa dobrze znane polskie składy na jednym splicie. Death/Grindcore vs. Pure Goregrind. Dwa autorskie numery + cover Machetazo ze strony Parricide + 3 piosenki i introsy ze strony Patologicum. Limit 500 sztuk (100 białych, 400 Splatter).


DP/007 BOYS FIRST TIME Boys First Time CD (2009)

10 strzałów Math/Grindcore z Francji. Pełna rekomendacja dla fanów See You Next Tuesday, Ed Gein, Dillinger Escape Plan...


DP/006 INCANTATION Primordial Domination LP (2009)

Bogowie death metal z USA. Limitowany do 666 sztuk vinyl (numerowana edycja) wydany w trzech wersjach kolorystycznych. Licencja z Listenable Records.


DP/005 HEATENIC NOIZ ARCHITECT Already A Legend CD (2007)

HNA na swoim zabójczym debiucie prezentuje unikalny mix hardcore’owej furii, histerycznej rytmiki, matematycznego chaosu i onirycznych akordów perfekcyjnie kontrastujący z porywającym, zróżnicowanym wokalem. Absolutny mus dla fanów Converge, Dillinger Escape Plan, Queens Of The Stone Age oraz wszystkich otwartych na dobrą, niekonwencjonalną muzykę.


DP/004 DISGORGE Gore Blessed To The Worms LP (2007)

Meksykańscy bogowie gore/death metalu ze swoim czwartym pełnym albumem w wersji vinylowej. Limitowany do 500 sztuk (ręczna numeracja), 180 gr. heavy vinyl. Licencja z Xtreem Music.


DP/003 ANTIGAMA/DEFORMED Roots Of Chaos CD (2006)

Eksperymentalne oblicze Antigama w jednym, ponad 10 minutowym utworze vs. Inhuman hypergrind Deformed w postaci 5 piosenek.


DP/002 SICKBAG Bushido Codex CD (2006)

Debiutancki album francuskiej sensacji – Sickbag. Death/Grind/Crossover w duchu nagrań Misery Index czy Napalm Death.


DP/001 DEFORMED Project Torture 005 CD (2005)

Pierwszy pełny album Deformed – inhuman hypergrind. 10 kawałków + sekcja multimedialna (3 live strzały z Obscene Extreme Festival, galeria…). Dla fanów Agoraphobic Nosebleed, Damnable, Napalm Death.