Regulamin sklepu

 

Towary

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są nowe, oryginalne i pochodzą z legalnego źródła oraz zostały legalnie wprowadzone do obrotu na rynek polski. Wszystkie oferowane przez sklep produkty znajdują się w magazynie. Wyjątkiem są produkty oferowane w przedsprzedaży (oznaczone jako pre-order) – dostępne wg. daty podanej w opisie produktu.

 

Rejestracja

Klient dokonuje zakupów za pośrednictwem strony www.deformeathing.com w dwóch dostępnych opcjach: jako użytkownik zarejestrowany lub bez rejestracji. W opcji z rejestracją klient proszony jest o podanie nicku i logina który będzie używany do wielokrotnego logowania w sklepie podczas kolejnych zakupów. Klient ma wówczas dostęp do historii swoich zamówień, śledzenia etapów realizacji zamówienia oraz nie musi wypełniać ponownie formularza zamówienia podczas kolejnych zakupów.

Dokonując rejestracji klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych tylko i wyłącznie w celach marketingowych i promocyjnych dotyczących firmy DP Wojciech Leki. Firma nie udostępnia adresów osobom trzecim, zobowiązuje się również do ochrony danych osobowych klienta zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr. 101 poz. 926 z późn. zm).Kupującemu przysługuje prawo wglądu w swoje dane osobowe, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania do zaprzestania ich wykorzystywania przez firmę DP Wojciech Leki.

 

Zamówienia

Po dokonaniu zakupów klient wybiera formę płatności oraz opcję wysyłki.

Dostępne formy płatności:

 • Przelew na konto bankowe (przedpłata) – dane do przelewu klient otrzyma w mailu potwierdzającym zamówienie,
 • PayPal (przedpłata) – po otrzymaniu potwierdzenia z serwisu PayPal,
 • PayU - w ramach usługi PayU możliwe jest:

  a. dokonanie przez Kupujących zapłaty za Towar z wykorzystaniem udostępnionych przez Operatora płatności kanałów płatności obsługiwanych przez dostawców usług płatniczych, w tym z użyciem:

  i)    karty płatniczej akceptowanej przez bank lub centrum autoryzacyjno-rozliczeniowe współpracujące w ramach Usługi PayU,
  ii)    innych metod płatności udostępnionych przez Operatora płatności.

Nie wysyłamy towarów za pobraniem. Prosimy o niezwłoczną wpłatę po złożeniu zamówienia. Jeśli nie jest to możliwe prosimy o kontakt mailowy. Na wpłatę czekamy maksymalnie 5 dni, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

Po trzech niezapłaconych zamówieniach konto klienta zostanie usunięte.

Towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej w następujących opcjach:

 • Poczta Polska - List polecony priorytetowy: 9 zł (opcja dostępna tylko przy zakupie płyty CD - maksmylanie 2 sztuki)
 • Przesyłka Kurier 48: 12,50 zł
 • Poczta Polska - Paczka Priorytetowa: 14 zł
 • Przy zakupach powyżej 300 zł wysyłka na koszt sklepu.

Na wszystkie towary sprzedawane w sklepie wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę (bez Vat). W przypadku wyboru faktury proszę o zaznaczenie tego wraz z danymi w polu „komentarz do zamówienia”.

Ceny wszystkich towarów w sklepie są cenami brutto walucie PLN.

 

Wysyłka

Towar wysyłamy w starannym i bezpiecznym opakowaniu. Wysyłki realizujemy do 48h po otrzymaniu wpłaty na konto (z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

 

Reklamacje

Jeśli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim ukryte wady, w ciągu 7 dni powinien odesłać go przesyłką pocztową do siedziby Deformeathing Production z dokładnym opisem wady. Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu dwóch dni od otrzymania przesyłki. Towar uszkodzony, zostanie wymieniony na pełnowartościowy. Jeśli będzie to niemożliwe, na przykład ze względu na brak w magazynie, klientowi zostanie zaproponowana pozycja zastępcza, bądź też zwrócona równowartość produktu.

 

Odstąpienie od umowy / informacje o zwrotach

Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Zwracany towar musi być w pełni kompletny, nieuszkodzony, nie noszący śladów używania, w oryginalnym opakowaniu. Aby dokonać zwrotu towaru klient powinien wysłać e-mail na adres: info@deformeathing.com z numerem zamówienia oraz dokładną nazwą towaru który chce zwrócić.

Przesyłkę zwrotną należy wysłać na adres naszej firmy wraz z dołączonym oświadczeniem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz dowodem zakupu w postaci paragonu fiskalnego.

>>> wzor oświadczenia do pobrania <<<

Towar klient odsyła na własny koszt. Sklep zwraca równowartość odsyłanego towaru wraz z kosztami wysyłki wybranymi podczas składania zamówienia. W ciągu dwóch dni roboczych dokonamy sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione wymagania w ciągu 7 dni roboczych, dokonamy zwrotu zapłaty na wskazane konto.

Od 25 grudnia 2014 r. w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27, konsumentom przysługuje dłuższy czas na zwrotu towaru. Nie 10 dni, jak dotychczas, a 14 dni. Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zgodnie z ustawą, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi, takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką, płyty winylowe, kasety, itp. oraz produkty szybko psujące np. artykuły spożywcze. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu od umowy w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.