SPHERE Mindless Mass CD

Trzeci pełny album SPHERE "Mindless Mass" w barwach Deformeathing Production. Brutalny death metal w najczystszej postaci! Mocny, ciężki, gitarowy album z sieczką blastów i wściekłych wokali. CD w klasycznym jewel case z 12-stronnicową książeczką.

25,00 zł

Szczegóły

Zespół: SPHERE

Tytuł: Mindless Mass

Label: Deformeathing Prod.

Nr. Kat.: DP/012

Format: CD

Styl: Brutal Death Metal

Tracklista:

01. Come To Us! 02. Baptism, 03. Society Foetus, 04. Spider's Web, 05. Retaliation, 06. Let To Live, 07. Cage Of Conformity, 08. Leash, 09. Mindless Mass, 10. Golden Calf Sculpture, 11. Red Hood, 12. Manifesto, 13. Spring Lullaby, 14. I Am The Cross

 

Opis:

Trzeci pełny album SPHERE "Mindless Mass" w barwach Deformeathing Production. Brutalny death metal w najczystszej postaci! Mocny, ciężki, gitarowy album z sieczką blastów i wściekłych wokali. Jak mówi zespół „jest to naturalna konsekwencja drogi obranej na Homo Hereticus, muzycznie dojrzalsza, lirycznie mniej symboliczna, bardziej dosadna”. Album, z gościnnym udziałem Jacka Hiro, który nagrał solówkę do utworu „Leash”,  został zarejestrowany w Sound Division Studio, z überasem Filipem „Heinrichem” Hałuchą za gałkami, który też zmiksował i wyprodukował album. Okładką i szatą graficzną zajął się lubelski magik P., mający w swoim portfolio grafiki dla Origin, Witchmaster, Infernal War czy Impiety. Całość wydana w klasycznym jewel case z 12-stronnicową książeczką.

Informacje dodatkowe

Wykonawca Sphere
Styl Death Metal
Label Deformeathing