THRONEUM Old Death's Liar CD Digipack

Ekskluzywna reedycja debiutanckiego albumu Throneum wydana z okazji 15-lecia istnienia zespołu. Album „Old Death's Lair” ukazał się oryginalnie w 2001 roku i od blisko 10 lat był niedostępny na rynku. Reedycja płyty wydana przez Pagan Records została wzbogacona o teksty, których brak było na pierwotnym wydaniu, nowe zdjęcia oraz jeden bonusowy utwór do tej pory niepublikowany na kompakcie. Płyta wydana w formie 8-panelowego digipacka.


THRONEUM od początku swojego istnienia pozostaje wierny brudnemu, wypróbowanemu przez czas stylowi, gdzie nie ma miejsca na takie pojęcia jak "progresja", "technika" czy "superprodukcja". To brzmienie jedynego prawdziwego death metalu, takiego jak Sarcofago, Order From Chaos, Necrovore, Nihilist, Sadistik Execution i podobne grupy. Miażdżąca brutalność, chaos i bezlitosny horror ziejący prosto z otchłani!

30,00 zł

Szczegóły

Zespół: THRONEUM

Tytuł: Old Death’s Lair

Label: Pagan Rec.

Nr. Kat.: MOON074

Format: CD Digipack

Styl: Death Metal

Tracklista:

1. The Key, 2. Rites Of Forefathers, 3. Reign of War, 4. Immolation's Fear, 5. Torture's Mask, 6. Creeping and Trustful, 7. Domination To Fall, 8. Ancient Mother Whore, 9. Black Thrash Till Death, 10. Future is like a Funeral, 11. Serpentine Transformation, 12. Doomsday, 13. Last Revelation

Bonus:

14. Rite Of Cthulhu (Samael cover)

Informacje dodatkowe

Wykonawca Throneum
Styl Death Metal
Label Pagan