qip On Ephemeral Substrates CD Digipack

Pierwszy pełny album qip.

29,00 zł

Szczegóły

Zespół: qip

Tytuł: On Ephemeral Substrates

Label: Arachnophobia Rec.

Nr. Kat.: ARA027

Format: CD Digipack

Styl: Death/Industrial Metal

Opis:

"On Ephemeral Substrates” to mój pierwszy, samodzielnie napisany i zrealizowany materiał. Praca nad nim wciągnęła mnie na prawie 3 lata. Włożyłem w niego nieporównywalnie więcej pracy niż we wszystkie wcześniejsze materiały zespołów, w których grałem i jestem bardzo zadowolony z rezultatu. Sporo ludzi pytało mnie czy zamierzam wydać ten album na nośniku fizycznym. Wreszcie, dzięki Arachnophobia Records jest to możliwe!"

Tak o swojej płycie mówi jej twórca, Maciej Pasiński, który w latach dziewięćdziesiątych współtworzył jeden z najbardziej wpływowych i nietuzinkowych polskich zespołów tamtych czasów, Sirrah. Zarówno typowe w swojej stylistyce „Acme” jak i dynamiczny, odważny i doceniony dopiero po latach album „Did Tommorow Come?” to płyty, które pokazują wielki kunszt kompozytorski, wykonawczy i wokalny Maćka Pasińskiego. "On Ephemeral Substrates" zaczyna się tam, gdzie kończy się „Did Tommorow Come?”. Wybuchowa mieszanka death metalu z industrialem bez wątpienia jest godnym następcą ducha, klimatu i odwagi Sirrah.

Całość została nagrana (z niewielkim udziałem gości), zarejestrowana, zmiksowana, zmasterowana oraz oprawiona graficznie przez jednego człowieka, Maćka Pasińskiego.

Płyta wydana jako sześciopanelowy digipack z dwudziestostronicową wkładką.

Informacje dodatkowe

Wykonawca qip
Styl Death Metal
Label Arachnophobia