ENTROPIA Ufonaut CD

Nadszedł czas trzeciego oka. „Ufonaut”, drugi album dolnośląskiej Entropii będący następcą doskonale przyjętego na całym świecie „Vesper”, uznanego przez wielu za jeden z najważniejszych debiutów na polskiej scenie muzycznej, ukazuje się nakładem Arachnophobia Records.


Album stanowi zapis trwających niemalże trzy lata eksperymentów i nurza się w psychodelicznej wizji świata wyzbytej z pokoju i boskiego porządku. Entropia w siedmiu zawartych na albumie utworach wyzwala się z wszelkich dotychczasowych konwencji i bezpiecznych środków wyrazu tworząc muzykę przepełnioną szaleństwem, wściekłością i pogardą dla świata pełnego błahych iluzji. „Ufonaut” w warstwie muzycznej to kult hipnotycznych riffów opartych na charakterystycznych dla zespołu rozbudowanych harmoniach uzupełnionych zawiłymi partiami sekcji rytmicznej. Kalejdoskopowe utwory pełne zaskakujących wolt stanowią zapis wewnętrznych podróży w głąb własnego ego i świadomości.


„Ufonaut” to uniesienie głowy psychodelicznej hydry stojącej na marginesie współczesnej kultury. Przekonani, że przyszłość świata musi być psychodeliczna lub nie będzie jej wcale, Entropia wychodzi z cienia jako wyznawcy postulatów Terrence'a McKenny i dążąc do restytucji tożsamości plemiennej oraz odrzucenia materialistycznej cywilizacji jako gwałtu na kosmicznym porządku. Wznosząc oczy ku bezkresnej próżni oczekujemy w milczeniu nadchodzącej odpowiedzi.

29,00 zł

Szczegóły

Zespół: ENTROPIA

Tytuł: Ufonaut

Label: Arachnophobia Rec.

Nr. Kat.: ARA022

Format: CD

Styl: Black Metal/Sludge

Tracklista:

1. Fractal, 2. Samsara, 3. Ufonaut, 4. Apogeum, 5. Mandala, 6. Paradox, 7. Veritas

Informacje dodatkowe

Wykonawca Entropia
Styl Black Metal
Label Arachnophobia