CSSABA Underground Lo-Fi Songs CD

Nowy album CSSABA - jednoosobowego, minimalistycznego projektu Nihila, dobrze znanego z Furii, Massemord czy też Morowe. "Underground lo-fi Songs" jest po bardzo dobrze przyjętym krążku "Toxic Cssaba" wydanym w 2009 oraz mini "Like a see e ea gull" (2010), drugim dużym albumem CSSABA.


Płyta została nagrana i wyprodukowana w całości przez Nihila w Czyściec studio. Zawiera osiem utworów będących wypadkową industralu, ambientu i post black metalu, z doskonałym zbilansowaniem proporcji każdego z gatunków. "Underground lo-fi Songs" przytłacza gęstym klimatem, budowanym na ciężkich, hypnotyczno-transowych rytmach, nisko strojonych gitarach i diabelskim wokalu, dodatkowo rozmaite elektroniczne przeszkadzajki potęgują jedynie nastrój grozy i izolacji.


Cytując Nihila, ten album to "zbiór ośmiu utrzymanych w folkowo - górniczej stylistyce piosenek o UROKACH mieszkania i podróżowania pod ziemią".  Rzeczywiście, idealnym miejscem do słuchania byłyby mroczne chodniki opuszczonej kopalni, ale wystarczy także wyłączenie światła i słuchanie po ciemku.


Płyta wydana została w tradycyjnym, plastikowym pudełku z niestandardową 12-stronicową książeczką.

25,00 zł

Szczegóły

Zespół: CSSABA

Tytuł: Underground Lo-Fi Songs

Label: Pagan Rec.

Nr. Kat.: MOONCD083

Format: CD

Styl: Black Metal/Ambient

Tracklista:

1. 1, 2. 2, 3. 3, 4. 4, 5. 5, 6. 6, 7. 7, 8. 8

Informacje dodatkowe

Wykonawca Cssaba
Styl Black Metal
Label Pagan